Per Kraft dy kopia efter

480824

PER KRAFT dy, kopia efter (1800-talets första hälft): Föreställande Landshövdingen över Malmöhuslän Wilhelm af Klinteberg, olja på duk, ca 61x52 cm

Ytskador och ytlig reva

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Per Kraft dy kopia efter

Budhistorik (9 bud)
3440733
3440230
3440224
1 900
3440224
1 700
3438838
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.