Ramar 1800-tal senempire

480809

RAMAR, 1 par, 1800-tal, senempire, förgyllda, rammått 50x41,5, motivmått 37,5x29,5 cm

Diverse, Konst

Tavelvagn 3

Ramar 1800-tal senempire

Budhistorik (18 bud)
3440242
3436958
3439707
3436958
950
3439706
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.