Oidentifierad konstnär oljemålning

480806

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Porträtt föreställande Otto Wilhelm af Klinteberg, olja på duk, 39x32,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
3441078
600
3438996
550
3440794
550
3438996
3435493

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.