Skåp 1960-tal

480798

SKÅP, 1960-tal, fanerad med teak, ben i betsad bok, invänidigt med hyllor och lådor, höjd ca 126, 88x40 cm, nyckel finns

Slitage, märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

3431164
2 800
3431158
3430039
3429217

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.