Benno Arzt oljemålning

480783

BENNO ARZT (född 1941): "Optimal I", signerad och daterad Benno Arzt 016, akryl på duk, ca 70x80 cm

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3441022
1 400
3441021
1 300
3441020
3441019
3441018

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.