Sven Erik Jansson Oljemålning

480767

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): "Tennforsen", signerad och daterad Sven Erik Jansson 1959, olja på duk, ca 81x116 cm, ej ramad

Fläckar, hål i duken, slitage, ej ramad

Rum 5

Sven Erik Jansson Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3441138
2017-08-31 19:20:43

2017-08-31 kl 19:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.