Sven Erik Jansson Oljemålning

480766

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): "Kebnetjocko", signerad och daterad Sven Erik Jansson 1959, olja på pannå, ca 46x55 cm

Fläckar

Sven Erik Jansson Oljemålning

Budhistorik

2017-08-31 kl 15:35
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.