Spegel 1800-tal

480712

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, fanér i mahogny, bronserad dekor, ca 152x93 cm

Slitage, lös listdel medföljer

Ändringar/tillägg
Lös listdel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Speglar

Rum 9

Spegel 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3441044
500
3441042
450
3441039
3440430
3433681

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.