Hörnskåp 1700-tal

480710

HÖRNSKÅP, 1700-tal, furu, senare understycke med balusterformade ben, invändigt med hyllor, höjd ca 142, 71x50 cm, nyckel finns

Slitage, senare benställing

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 18

Hörnskåp 1700-tal

Budhistorik (17 bud)
3440469
1 600
3440471
3440469
1 400
3440137
1 300
3440108

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.