Kyrkljusstake 1700-tal

480688

KYRKLJUSSTAKE, 1700-tal, försilvrad koppar, höjd ca 63 cm

Bucklor

Diverse

Rum 7

Kyrkljusstake 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

3440048
1 800
3432623
1 700
3432623
1 600
3428100

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.