Borstar skål bägare silver

480677

BORSTAR, 2 st., Arvid Lander, längd 26 cm, 1960, SKÅL, på fot, importstämplar, BÄGARE, 1 par, silver, "Skål för nya tider", vikt exkl. borstar ca 268 g

Gravyr, visst slitage

Silver

Monter 14

Borstar skål bägare silver

Budhistorik (13 bud)
3440924
1 600
3440917
3440922
3440917
1 400
3440920
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.