Spegel silverfärgad

480670

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, silverfärgad ram med ovalt spegelglas, ca 70x40 cm

Smärre slitage

Speglar

Hylla 1

Spegel silverfärgad
Budhistorik (14 bud)
3440330
1 600
3440332
3440330
1 300
3440329
3440327

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.