Omega bordsur 1960-tal

480668

OMEGA, bordsur, 1960-tal, dynotron, boett mässing samt lackerad metall, datum, ref: 5559, verknr. 1609551, diameter 110 cm

Ej funktionstestad (saknar strömkälla), smärre slitage

Klockor/Ur

Monter 9

Omega bordsur 1960-tal

Budhistorik (14 bud)
3441049
1 600
3433967
3441047
3433967
3429610

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.