Bokhylla art deco

480665

BOKHYLLA, art deo, 1920/30-tal, låg modell med flyttbara hyllplan, höjd ca 85, 150x28 cm

Visst slitage

Möbler, Hyllor

Bokhylla art deco

Budhistorik (8 bud)
3440391
1 300
3437765
3440390
3437765
3437640
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.