Amir Timergaleev oljemålning

480663

AMIR TIMERGALEEV (Ryssland, född 1955): Figurkomposition, signerad och daterad amir 92, olja på duk, ca 60x40 cm

Rum 14

Amir Timergaleev oljemålning

Budhistorik (28 bud)
3439051
2 400
3439004
3439050
3439004
3439049
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.