Mikael Åström snusdosa

480661

MIKAEL ÅSTRÖM, snusdosa, silver och snäckskal, Stockholm sent 1700-tal

Lagning samt skada på snäckskalet

Silver, Övriga silverföremål

Monter 7

Mikael Åström snusdosa

Budhistorik (9 bud)
3440045
700
3439832
650
3437007
600
3439831
550
3437007
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.