Däckstolar 1900-talets slut

480660

DÄCKSTOLAR, 2 st, 1900-talets slut, märkt Covent Garden, längd ca 196 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, saknar gummi på hjulen

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 13

Däckstolar 1900-talets slut

Budhistorik (18 bud)
3441396
1 700
3440798
1 600
3440798
1 400
3440165
1 300
3435973

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.