Spegel omkring 1900

480659

SPEGEL, omkring 1900, vitmålad, höjd ca 183x68,5 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, ytskador

Speglar

Rum 16

Spegel omkring 1900
Budhistorik (4 bud)

3441036
450
3441028
3439859
3439632

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.