Spegel

480658

SPEGEL, förgylld, dekor i pastellage, 1900-talets början, 157x83,5 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, ytskador

Speglar

Rum 16

Spegel
Budhistorik (28 bud)
3441131
3441128
2 800
3441125
2 600
3441127
2 600
3441125
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.