Akrivskåp

480657

ARKIVSKÅP, 1900-talets början, svartmålat, invändigt rött, utskjutbar hyllor, höjd 127,5, 63x60 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Akrivskåp

Budhistorik (10 bud)
3440632
650
3440336
600
3440630
600
3440336
550
3440629
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.