Beslag

480652

BESLAG, 4 st, brons, omkring 1900, ca 25x6 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage

Diverse

Beslag

Budhistorik (11 bud)
3441296
3439427
750
3435787
700
3433120
650
3432689
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.