Gardinomtag och Dekorelement

480650

GARDINOMTAG, 2 par, 1800-tal, DEKORELEMENT, 1700-tal, förgyllda, längd ca 8-12 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, avslag

Diverse

Monter 13

Gardinomtag och Dekorelement

Budhistorik (8 bud)
3441306
650
3441276
600
3438951
550
3441274
500
3438951
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.