Ljussake och figuiner

480648

LJUSSTAKE, FIGURINER, 2 st, 18/1900-tal, höjd 10-21 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, ljusstake med mindre nagg

Diverse, Belysning

Ljussake och figuiner

Budhistorik (28 bud)
3440084
3440103
1 900
3440084
1 800
3440098
1 700
3440084
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.