Form Operakällaren

480647

FORM, koppar, märkt Operakällaren 28, höjd 18 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, bucklor

Diverse, Metall, Stockholmiana

Form Operakällaren

Budhistorik (17 bud)
3440858
1 900
3441107
1 800
3440858
1 700
3441104
1 600
3440858

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.