Skål Murano

480644

SKÅL, SKÅLFAT, 2 st., Italien, Murano, 1900-tal, skålens höjd 27, skålfatets ca 28x23 cm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Skål Murano

Budhistorik (7 bud)
3441384
600
3441328
550
3441383
500
3441328
450
3441380

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.