Solspegel

480643

SPEGEL, s.k. solspegel, 1900-talets senare del, träskuren bronserad dekor, diameter 48 cm

Slitage, en stråle bräckage

Speglar

Rum 16

Solspegel

Budhistorik (17 bud)
3440371
3440119
3440370
3440119
950
3438947
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.