Kakelugnsplatta

480642

KAKELUGNSPLATTA, 18/1900-tal efter äldre förlagga, ca 32,5x26 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage

Diverse

Monter 9

Kakelugnsplatta

Budhistorik (1 bud)

3428154
2017-08-24 08:57:07

2017-08-31 kl 19:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.