Spegel rokoko

480640

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, delat glas, förgylld, ca 60x25,5 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Lös dekor del medföljer, slitage

Speglar

Hylla 1

Spegel rokoko

Budhistorik (14 bud)
3440529
5 000
3440543
4 800
3440529
4 600
3440541
4 400
3440529
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.