Appliquer 1800-tal

480639

APPLIQUER, 1 par, 1800-tal, förgyllda, för 1 ljus vardera, höjd ca 20 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Smärre slitage

Diverse

Appliquer 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
3439072
3440366
3439072
900
3438939
850
3439071
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.