Pierre Forsell Skultuna

480637

PIERRE FORSELL, ljuslampetter, 1 par, mässing, Skultuna, i form av pendel och lod, med ljusmanchetter, design av och signerade Pierre Forsell, stämplade R10 (1991), höjd ca 48 cm

Belysning, Vägglampor

Monter 11

Pierre Forsell Skultuna

Budhistorik (13 bud)
3441315
900
3441301
850
3440599
3437961
750
3437140
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.