Ljusstakar "Saturnus" Kjell Engman

480636

KJELL ENGMAN, "Saturnus", ljusstakar, 3 st., Gense, modellen formgiven 1979, nysilver, stämplade Gense, höjd 21, 26, 34,5 cm

Smärre bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Monter 11

Ljusstakar

Budhistorik (7 bud)
3439611
1 800
3436253
1 700
3436251
1 600
3434483
3432273

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.