Piedistaler

480627

PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, betsade, spiralvridna, höjd ca 132 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, sprickor, skador

Diverse, Hem, Möbler

Rum 6

Piedistaler

Budhistorik (13 bud)
3438356
2 600
3438355
2 400
3438346
3433817
3433816
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.