Dekorelement

480625

DEKORELEMENT, 4 dlr, 1800-tal, förgyllda, längd ca 16-50 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, skador

Diverse

Rum 14

Dekorelement

Budhistorik (3 bud)

3430254
500
3430252
3430251

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.