Bordslampa

480621

BORDSLAMPA, troligen Carl Fagerlund, Orrefors, 1960-tal, glas med detaljer i förkromad metall, höjd ca 38 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik

2017-08-31 kl 15:25
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.