Klädskåp industri

480620

KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 107x50 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Klädskåp industri

Budhistorik (19 bud)
3429797
1 400
3441181
1 300
3429797
3441180
3429797

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.