Sidentyg

480617

SIDENTYG, 8 rullar, figuralt motiv i flerfärger, bredd 38-80 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Skador, ej genomgånget

Mattor/Textilier, Kelim - vävda

Hylla 1

Sidentyg

Budhistorik (19 bud)
3437188
3436595
1 900
3437187
1 800
3436595
1 700
3437183
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.