Kornischer

480616

KORNISCHER, 5 st, 18/1900-tal, förgyllda, längd 152-158 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Skador

Ändringar/tillägg
De fyra likadana är ca 157-158 cm, den udda är 152 cm

Diverse, Hem

Rum 14

Kornischer

Budhistorik (28 bud)
3439582
3439576
2 800
3439568
2 600
3439573
2 600
3439568
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.