Harald Lindberg oljemålning

480612

HARALD LINDBERG (1904-1976): Naturmotiv med fors, signerad och daterad H Lindberg -66, olja på pannå, ca rammått 80x65 cm

Rum 13

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3441179
650
3438418
600
3438417
450
3432493
3431020

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.