Ampel empirestil

480605

AMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, mässing och plåt, för 6 glödlampor, diameter ca 60 cm

Visst slitage, saknar skärmar

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Ampel empirestil

Budhistorik (1 bud)

3425584
2017-08-22 16:39:16

2017-08-29 kl 14:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.