Fåtölj skinn

480602

FÅTÖLJ, 2000-tal, rak modell med lösa plymåer, läderklädsel, sitthöjd ca 42, 80x90 cm

Patina, slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj skinn

Budhistorik (2 bud)

3433959
3427269

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.