Ritbord

480599

RITBORD, Nike, Eskilstuna, 1900-talets andra hälft. höj-sänkbart

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Ritbord

Budhistorik (5 bud)
3439003
1 400
3438670
3438648
3438167
3436022

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.