Rökelsekar samt handspegel orientaliska

480594

RÖKELSEKAR, 3 st, HANDSPEGEL, orientaliska, brons, silver och skuret ben, höjd 7,5-11, spegelns diameter 8 cm

Bruksslitage, mindre nagg

Orientaliskt, Konsthantverk, Metall, Silver

Monter 11

Budhistorik (6 bud)
3440416
3439720
3438611
900
3438610
850
3428156

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.