Tallrikar gafflar

480593

TALLRIKAR, 4 st, GAFFLAR, 4 st, 1800-tal, trä, skaft delvis i ben, tallrikarnas diameter ca 18,5-27,5 cm

Bruksslitage

Diverse, Allmoge

Tallrikar gafflar

Budhistorik (12 bud)
3439873
750
3439721
700
3439872
700
3439721
650
3439871
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.