Pall 1900-talets början

480591

PALL, 1900-talets början, för industri, underrede i lackerad metall, sits i stavlimmad björk, höj- och sänkbar

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 6

Pall 1900-talets början

Budhistorik (8 bud)
3441026
650
3436624
600
3435231
550
3431721
500
3431073
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.