Pottskåp gustavinask stil

480588

POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, höjd 68x 47x28 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Böjda knoppar slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Pottskåp gustavinask stil

Budhistorik (4 bud)

3439028
450
3438850
3438534
3427543

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.