Golvkandelaber

480582

GOLVKANDELABER, svartlackerad metall samt mässing, 1900-talets senare del, för7 ljus, höjd ca 135 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor, Diverse

Rum 3

Golvkandelaber

Budhistorik (4 bud)

3434763
450
3434460
3432266
3426229

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.