Sidobord

480581

SIDOBORD, 1800-tal, fanerad med mahogny, höjd ca 68, 54x40 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, skador, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Sidobord

Budhistorik (1 bud)

3435862
2017-08-28 20:31:52

2017-08-30 kl 21:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.