Sybord 1800-tal

480580

SYBORD, 1800-tal, sengustaviansk, invändigt med inredning och spegel, fanerad med mahogny, höjd ca 75, 54x38 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, sprickor, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Sybord 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
3439557
700
3430702
650
3432961
650
3430702
600
3429638
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.