Gueridoner

480577

GUERIDONER, 1 par, 1900-talets första hälft, svarvad, med glasskål, totalhöjd 128 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

en skål med spricka, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Gueridoner

Budhistorik (1 bud)

3436244
2017-08-28 23:48:25

2017-08-30 kl 17:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.