Sekretär 1700-tal

480575

SEKRETÄR, 1700-tal, bemålad, beslag i mässing, 5 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 97, 91x39 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Renoverad, nyckel saknas, beslag till klaff saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Sekretär 1700-tal

Budhistorik (50 bud)
3439484
7 000
3439497
6 800
3439484
6 600
3439483
6 400
3439481
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.